اخبار و مقالات | معرفی منابع تغذیه دو حالته CC + CV

5/0 از 1 رای
معرفی منابع تغذیه دو حالته CC + CV در هنگام راه اندازی اولیه ، منبع تغذیه در حالت ولتاژ ثابت کار می کند ، مناسب برای چراغ هایی با درایورهای داخلی یا مقاومت های سری (یعنی چراغ های نوار LED). هنگامی که نیاز جریان خروجی از جریان نامی منبع تغذیه فراتر رود و ولتاژ به منطقه جریان ثابت برسد ، واحد جریان ثابت را تولید می کند و می تواند LED ها را مستقیماً هدایت کند. این منبع تغذیه خروجی دوگانه عمدتا برای ولتاژ ثابت استفاده می شود ، زیرا مدلهای فعلی ثابت در صورت نیاز شما وجود دارد. با این حال ، در بسیاری از سیستم های LED از حالتهای جریان ثابت استفاده می شود و این قطعاً می تواند انعطاف پذیری زیادی را به تنظیم LED شما اضافه کند.

معرفی منابع تغذیه دو حالته CC + CV

پنجشنبه1400.09.04 تعداد بازدید : 412

منابع تغذیه دو حالته  CC + CV


ما تفاوت بین منبع تغذیه جریان ثابت و ولتاژ ثابت را مشاهده کرده ایم ، و همچنین پیشنهاد بزرگ Mean Well برای هر دو نوع. اکنون وقت آن است که به شما بگوییم Mean Well چند مدل تولید می کند که دارای ویژگی های ولتاژ ثابت و جریان ثابت هستند.


در هنگام راه اندازی اولیه ، منبع تغذیه در حالت ولتاژ ثابت کار می کند ، مناسب برای چراغ هایی با درایورهای داخلی یا مقاومت های سری (یعنی چراغ های نوار LED). هنگامی که نیاز جریان خروجی از جریان نامی منبع تغذیه فراتر رود و ولتاژ به منطقه جریان ثابت برسد ، واحد جریان ثابت را تولید می کند و می تواند LED ها را مستقیماً هدایت کند.

این منبع تغذیه خروجی دوگانه عمدتا برای ولتاژ ثابت استفاده می شود ، زیرا مدلهای فعلی ثابت در صورت نیاز شما وجود دارد. با این حال ، در بسیاری از سیستم های LED از حالتهای جریان ثابت استفاده می شود و این قطعاً می تواند انعطاف پذیری زیادی را به تنظیم LED شما اضافه کند.

 

معرفی

 ایمن سوئيچینگ در سال ۱۳۷۸ برای خدمت به صنعت رو به رشد الکترونیک در کشور و پاسخگویی به نیاز های روز افزون آن تاسیس شد .

در حال حاضر این فروشگاه از بزرگترین توزیع کنندگان منابع تغذیه سوئيچینگ و قطعات الکترونیک و نماینده رسمی شرکت Mean well تایوان در کشور می باشد.