درباره ایران مین ول نماینده رسمی محصولات مین ول

تاریخچه شرکت Mean well

مین ول یکی از معتبر ترین تولید کننگان منبع تغذیه سوئیچینگ استاندار است که در سال 1982 در تایوان ، توسط آقای جری لین تاسیس شد . نام تجاری Mean Well  به معنی " نیت خوب " داشتن است که  بر اساس خط مشی و باور ذهنی آقای جری لین انتخاب شده  زیرا ایشان از ابتدا رویای داشتن کسب و کاری مشروع و سالم با نیت خوب در سر داشته اند و با تاسیس این شرکت اولین قدم را برای تحقق خواسته خود برداشته اند .

در سال 2019 بنا بر گزارش منتشر شده از مشاور فناوری میکرو ، مین ول در رتبه پنجم جهانی در تولید منبع تغذیه های استاندارد قرار گرفت . شعار اصلی شرکت مینول از ابتدا این بود که مین ول به مفهوم " منبع تغذیه سوئیچینگ با کیفیت" می باشد اما در سال 1997 طی یک سری تغییرات سازمانی مین ول شعار جدید " شریک قابل اعتماد شما " را جایگزین شعار قبلی کرده و سر لوحه خود قرار داد .


مین ول  با مشتریان٬تامین کنندگان ٬پیمانکاران و کارکنان به عنوان یک شریک قابل اعتماد کار کرده است تا بتواند روابط طولانی مدت  را بر اساس اهداف خوب  بسازد. به لطف همکاری قدرتمند با با بیش از ۲۰۰ توزیع کننده مجاز در سراسر جهان مین ول در حال رشد و قوی تر شدن در سه دهه بوده است .مین ول با ۲۸۰۰ کارمند مستقر در دفتر مرکزی واقع در شهرک صنعتی تایپه (تایوان) ٬ شعب و دفاتر فروش در گوانٰژو ٬شنزن در چین و کالیفرنیا در ایالت محده آمریکا و هلند در اتحادیه اروپا ٬چهار پایگاه تولید پیشرفته در شهر جدید تایپه  مین ول در امدی در حدود ۱۰۰۷ میلیون دلار در سال ۲۰۱۸ داشته است .

 

ایمن سوئیچینگ نماینده رسمی محصولات مین ول

ایمن سوئیچینگ از سال 1378 به عنوان نمایندگی فروش و توزیع محصولات مین ول در ایران فعالیت کرده و نامی آشنا برای مشتریان وفادار این برند معتبر می باشد اینفروشگاه آماده هرگونه خدمات فروش و پس از فروش از طریق سایت و به صورت حضوری در شعب ، به مشتریان گرامی می باشد .
یرای همکاری با شرکت ایمن سوئیچینگ میتوانید  از طریق راههای ارتباطی ذکر شده در صفحه تماس با ما ، اقدام فرمایید .
هدف فروشگاه ایمن سوئیچینگ ارایه محصولات اورجینال و با کیفیت برند مین ول با قیمتی بسیار مناسب،  به مشتریان گرامی و وفادار خود بوده و همواره در صدد است با تعامل و ارتباط صادقانه با مشتریان در راستای هدف خود قدم بردارد.

نماینده رسمی فروش محصولات Mean Well در ایران

ایران مین ول در سال ۱۳۷۸ برای خدمت به صنعت رو به رشد الکترونیک در کشور و پاسخگویی به نیاز های روز افزون آن تاسیس شد .

در حال حاضر این فروشگاه از بزرگترین توزیع کنندگان منابع تغذیه سوئيچینگ و قطعات الکترونیک و نماینده رسمی شرکت Mean well تایوان در کشور می باشد.