شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی ایران مین ول  به دقت ملاحظه فرمایید.
 
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی  ایران مین ول و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین زیر از سوی کاربر است:
  • خرید کالا از فروشگاه اینترنتی  ایران مین ول  بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین صورت می پذیرد. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم هستند اطلاعات صحیح  و كامل را در پایگاه درج فرمایند. بدیهی است نادرست بودن اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
  • تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی  ایران مین ول با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده  است و كاربران متعهد هستند که از این ابزار فقط برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
  • ارتباط فروشگاه اینترنتی ایران مین ول با کاربران از طریق سایت iranmeanwell.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.
  • فروشگاه اینترنتی ایران مین ول به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
 
از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی ایران مینول ، سایت  iranmeanwell.comبه عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی  ایران مینول درج نموده است.
فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده وظرف مدت زمان 24 ساعت به اطلاع خریدار می رساند.
مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی  ایران مین ول  درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
خریدارموظف است هنگام  تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالای ارسالی ابراز نماید.
نماینده رسمی فروش محصولات Mean Well در ایران

ایران مین ول در سال ۱۳۷۸ برای خدمت به صنعت رو به رشد الکترونیک در کشور و پاسخگویی به نیاز های روز افزون آن تاسیس شد .

در حال حاضر این فروشگاه از بزرگترین توزیع کنندگان منابع تغذیه سوئيچینگ و قطعات الکترونیک و نماینده رسمی شرکت Mean well تایوان در کشور می باشد.