اخبار و مقالات | معرفی منبع تغذیه سری PWM مینول

5/0 از 1 رای
معرفی منبع تغذیه سری PWM مینول منبع تغذیه قابل تنظیم PWM Mean Well سری PWM را به گونه ای طراحی کرده است که منبع تغذیه AC/DC کلاس 2 قابل تنظیم باشد. PWM دارای یک حالت PWM خروجی ولتاژ ثابت است که برای حفظ رنگ و روشنایی LED ثابت و کم نور از 0 تا 100 درصد طراحی شده است. این دستگاه عملکرد کم نور 3 در 1 Mean Well را ارائه می دهد: از 0-10V ، PWM یا مقاومت برای تغییر چرخه کاری خروجی استفاده کنید.

معرفی منبع تغذیه سری PWM مینول

چهارشنبه1400.07.28 تعداد بازدید : 476

منبع تغذیه قابل تنظیم PWM

Mean Well منبع تغدیه سری PWM را به گونه ای طراحی کرده است که منبع تغذیه AC/DC کلاس 2 قابل تنظیم باشد.منبع تغذیه  PWM دارای یک حالت PWM خروجی ولتاژ ثابت است که برای حفظ رنگ و روشنایی LED ثابت و کم نور از 0 تا 100 درصد طراحی شده است.


این دستگاه عملکرد کم نور 3 در 1 Mean Well را ارائه می دهد: از 0-10V ، PWM یا مقاومت برای تغییر چرخه کاری خروجی استفاده کنید.
 

طراحی مقاوم IP67 به کیفیت این منبع تغذیه می افزاید. با داشتن 5 سال ضمانت ، برای روشنایی LED نوار ایده آل است. منبع تغذیه PWM را می توان با دیمر محبوب 0-10 ولت متصل کرد تا نوارهای LED را 2 تا 100 درصد کم کند.

ولتاژ ثابت ODLV ، خروجی حالت PWM با کمکی

سری ODLV-45 یک درایور LED 45 وات AC/DC با خروجی سبک PWM با ولتاژ ثابت است. ODLV از ورودی 90-295VAC کار می کند و مدلهایی با ولتاژهای خروجی متفاوت بین 12V تا 60VDC ارائه می دهد.
منبع تغذیه PWM ، روشنایی 2 در 1 را ارائه می دهد که با سیگنال 0 ~ 10VDC و 10V  کار می کند. عملکردهای کم نور چرخه وظیفه خروجی سبک PWM را تغییر می دهد . بخش جالب دیگر  این است که خروجی کمکی (12 ولت/50 میلی آمپر) را ارائه می دهد که می تواند از یک فن کوچک تغذیه کند تا از دمای مطلوب عملکرد منبع تغذیه و چراغ های LED اطمینان حاصل شود.


ODLV یک واحد قدرت کلاس Isolation II است که برای کاربردهای روشنایی ال ای دی در هر دو مکان مرطوب و خشک مناسب است (به لطف حفاظت IP67). Mean Well حفاظت از اتصال کوتاه و 3 سال گارانتی را اضافه کرده است و این منبع تغذیه فوق العاده قابل اطمینان برای روشنایی نوار LED و موارد دیگر است.

معرفی

 ایمن سوئيچینگ در سال ۱۳۷۸ برای خدمت به صنعت رو به رشد الکترونیک در کشور و پاسخگویی به نیاز های روز افزون آن تاسیس شد .

در حال حاضر این فروشگاه از بزرگترین توزیع کنندگان منابع تغذیه سوئيچینگ و قطعات الکترونیک و نماینده رسمی شرکت Mean well تایوان در کشور می باشد.